Wydrukuj to Strona

Spotkania

Jako Śląskie Towarzystwo Genealogiczne (ŚTG) zapraszamy na nasze stałe spotkania — wstęp wolny (nie tylko dla członków, ale i dla wszystkich sympatyków i zainteresowanych), chyba że w danym przypadku wyraźnie podano inaczej (np. ze względu na ilość potrzebnych stanowisk komputerowych przy warsztatach).

Kiedy

Począwszy od maja 2015 r. spotkania ŚTG przeważnie odbywają się w każdą PIERWSZĄ ŚRODĘ miesiąca, wspólnie od godz. 18:00, z możliwością wcześniejszych indywidualnych rozmów od godz. 17:00. Odpowiadające temu daty prezentujemy w terminarzu planowanych spotkań. O dokładnych terminach i miejscach informujemy w zaproszeniach internetowych na stronie głównej niniejszej witryny; w indywidualnych zaproszeniach rozsyłanych pocztą elektroniczną; na naszym profilu na Facebooku; ewentualnie można o to zapytać kogoś z zarządu ŚTG.

Gdzie

Od końca marca 2015 r. spotkania przeważnie odbywają się w Bibliotece „GRAFIT”, tj. w Filii nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu przy ul. Namysłowskiej 8, chyba że w danym przypadku wyraźnie podano inaczej.

zobacz większą mapę

W przeszłości spotykaliśmy się także w m.in. następujących miejscach:

Zobacz też

Permalink do tego artykułu: http://genealodzy.wroclaw.pl/spotkania