Władze

Zarząd Śląskiego Towarzystwa Genealogicznego

  • prezes Maria Rągowska-Banasiak
  • wiceprezes Andrzej Kraszewski
  • skarbnik Ryszard Pawlikowski
  • członek zarządu Zbigniew Ligus
  • sekretarz Maciej Róg

Komisja Rewizyjna ŚTG

  • przewodniczący Ryszard Kołodziejczak
  • sekretarz Andrzej Szczudło
  • członek komisji Maria Odrowąż

POPRZEDNIE KADENCJE

VII kadencja od 03.03.2015 do 2019 r.:

  • Aktualne władze VII kadencji (2015-2019) zostały wybrane 3 marca 2015 r. (zarząd ukonstytuował się 16 marca 2015 r.).
  • 03.03.2015 Walny Zjazd Członków do zarządu wybrał Bolesława Olszewskiego, którego zarząd 16.03.2015 wybrał skarbnikiem, oraz Franciszka Krompleskiego. Bolesław Olszewski 29.10.2015 zrezygnował z funkcji skarbnika i członkostwa w zarządzie. Zarząd 04.11.2015 dokooptował i wybrał skarbnikiem Ryszarda Pawlikowskiego (ŚTG.2015.034). Franciszek Kromplewski 07.12.2016 złożył zarządowi rezygnację. 28.12.2016 zarząd stwierdził, że póki co będzie działać zgodnie ze statutem bez uzupełniania składu (ŚTG.2016.036).

VI kadencja od 14.01.2010 do 03.03.2015:

Zarząd VI kadencji:

  • Prezes: Grzegorz Mendyka
  • Wiceprezes: Wiesław Nawrocki
  • Sekretarz: Małgorzata Lubecka-Walusiak
  • Skarbnik: Ryszard Pawlikowski
  • Maria Rągowska
  • Andrzej Kraszewski
  • Paweł Peter

Komisja Rewizyjna VI kadencji:

  • Przewodniczący: Andrzej Olejarz
  • Stanisław Ruciński
  • Andrzej Szczudło

V kadencja od 08.02.2007 do 14.01.2010:

Zarząd V kadencji:

  • Przewodniczący: Grzegorz Mendyka
  • Wiceprzewodniczący: Wiesław Nawrocki
  • Sekretarz: Andrzej Kraszewski
  • Skarbnik: Ryszard Pawlikowski
  • Paweł Peter
  • Michał Rynkowski
  • Robert Zieliński

Komisja Rewizyjna V kadencji:

  • Mieczysław Lewandowski
  • Andrzej Szczudło
  • Edward T. Wojtakowski

IV kadencja od 20.03.2003 do 08.02.2007:

Zarząd IV kadencji:

  • Przewodniczący Grzegorz Mendyka
  • Wiceprzewodnicząca Barbara Gąsieniec
  • Sekretarz Andrzej Kraszewski
  • Skarbnik Bogdan Dembiec
  • Członek Zarządu Marek Rogacki
  • Członek Zarządu Michał Rynkowski

Komisja Rewizyjna IV kadencji:

  • Przewodniczący Józef Lutkiewicz
  • Sekretarz Adam Pleśnar
  • Członek Komisji Edward Wojtakowski

III kadencja (…)

 

II kadencja (…)

 

I kadencja od 28.06.1992 do (…):

Zarząd Główny I kadencji:

  • Przewodniczący Andrzej Kraszewski
  • Wiceprzewodniczący Henryk Urbański
  • Sekretarz Edward Wojtakowski
  • Skarbnik Mirosław Laskowski
  • Członek Zarządu Stefan Lach

Komisja Rewizyjna I kadencji:

  • Przewodniczący Komisji Bogdan Dembiec
  • Sekretarz Komisji Grzegorz Narożny
  • Członek Komisji Czesława Lubowicka


Komentarze są zamknięte.